Bambu DOS 4.0 Başlıyor !

Pin it Share Tweet   23 Kasım 2022Bambu DOS 4.0 Başlıyor !

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoparkı DEPARK’ın girişimcilik Merkezi Bambu’da Dijital Oyun Tasarımı Hızlandırma Programı başlıyor.

4. Kez düzenlenen BAMBU D.O.S 3 aşamadan oluşmakta, TÜRKNET’in ana sponsorluğunu üstlendiği programa Ruby Game Studio, Masomo Gaming, JoyGame ve DigiGame gibi sektöründe lider firmalarının yanı sıra DEPARK’ta faaliyet gösteren The Pack Studios, Ruff Game, Furtle Game, Gaminics, Funjitsu Game de destek vermekte.

Bu yıl “Oyun Ciddi İştir” mottosuyla tasarlanan programın, 21 Kasım 2022’de başvuru sürecini başlayacak ve 5 Aralık 2022’de süreç sona erecektir.

5 Aralık’ta başlayacak olan ilk aşamada Unity ve Blender eğitimlerinin yanı sıra Unreal Engine üzerine de Workshop düzenlenecek ve ilk aşama 16 Aralık 2022’de son bulacak. Bu eğitim sürecinden sonra ikinci aşamaya geçmeye hak kazanan ve ara başvuruda oyun projesi ile başvuruda bulunan girişimler ikinci aşama olan “Oyun Stüdyosu ve
Şirketleşme” eğitimlerine katılacaklar.

Başvuru İçin Tıklayınız!

© Copyright 2019. All Right Reserved By DEPARK

Bu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.