Endeavour ile İzmir'li Girişimci Firmaların Tanışma Etkinliği

Pin it Share Tweet   05 Haziran 2017Değerli Ekosistem Paydaşımız,

 

Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme A.Ş – DEPARK ev sahipliğinde, Endeavor Uluslararası Ağ’ı ile İzmir’li girişimciler ve firmalar bir araya geliyor.

 

7 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan İzmir buluşmasındaki temel amaç, İzmir'deki girişimcilerin Endeavor ve desteklerinden haberdar olmasını sağlamak, potansiyel gösteren girişimcileri İzmir Endeavor havuzuna katmak ve hazır olanları Endeavor sürecine almak, böylece İzmir'den etkin girişimciler ve rol modeller çıkmasının adımlarının atılmasını sağlamaktır.

 

Siz  DEPARK paydaşlarımızı, Endeavor ile İzmir’li Girişimciler buluşmasında aramızda görmekten onur duyacağız.

 

 

Tarih : 7 Haziran 2017

Saat : 10.00-11.00

Yer: DEPARK Sağlık Teknoparkı Zeytin Binası VIP Seminer Salonu

 

 

İletişim için :.0232 412 8000

*Katılım ücretsizdir.

 

Endeavor Uluslararası Ağ

 

Merkezi New York’ta olan Endeavor, Arjantin, Şili, Brezilya, Uruguay, Meksika, Kolombiya ve Güney Afrika’dan sonra, 2006 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başladı ve bugün 25’ten fazla ülkede ofisleri bulunuyor. Endeavor Türkiye, Yönetim Kurulu’nun ve Mentor Ağı’nın desteğiyle faaliyetlerini sürdürüyor ve "Etkin Girişimciler" olan Endeavor Girişimcileri’ni tespit edip destekliyor. Desteklenen girişimciler başarı öyküleriyle etkin girişimcilik kültürünün yerleşmesine hizmet ediyor. Endeavor Türkiye, 2006 yılından bu yana toplam 56 şirketi Endeavor Girişimcisi seçmiştir. Bu girişimciler arasında Airties, Baydoner, Bfit, Insider, Iyzico, Peak Games,Yemeksepeti gibi şirketler bulunmaktadır.

 

Detaylı bilgi için : http://endeavor.org.tr/

© Copyright 2019. All Right Reserved By DEPARK

Bu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.